DUMS – De Utrechtse Muziekschool is een team van bijna 60 zelfstandige muziekdocenten met circa 3.000 cursisten op twee locaties (Domplein en Burchtpoort Vleuten) in het hart van Utrecht. Bij DUMS draait alles om samen lerensamen spelen én samen presenteren

 Maar we doen veel meer. We organiseren wekelijks gratis toegankelijke concertmiddagen vol verrassingen onder de naam DUMStad, we geven les op basisscholen met onze lesmethode DUMS on the Road, we hebben een speciaal talentontwikkelingsprogramma voor dé 32 talenten uit Utrecht onder de naam Traiectum, we hebben contact met mensen in een geïsoleerde positie via het door ons ontwikkelde online lesprogramma Thuis met DUMS,we luisteren allerlei evenementen op met onze cursisten Landelijke kindermuziekweek, Koningsdag, Dodenherdenking, Dag van de Componist, etc.) en we verhuren zalen, repetitiestudio’s en instrumenten op Domplein 4 aan amateurs én professionals.

Maar bovenal geloven we sterk in muziek als verbindingsmiddel voor alle Utrechters!

Zakelijk leider: Marlijn Beukema, marlijn@dums.nl

Artistiek leider: Beate Loonstra, beate@dums.nl

Beleidsadvies: Peter Bijl, Peter@dums.nl

Verhuur zalen en studio’s: Noa Rijlaarsdam & Marthe Voorn, verhuur@dums.nl

Communicatie & Marketing: Katja van Nus, katja@dums.nl

Coördinator Domplein/Leidsche Rijn: coordinator@dums.nl

Instrumentbeheer en -verhuur: Daniël Muskitta instrument@dums.nl

Administratie: Els Kroep administratie@dums.nl

Voor DUMS-leden en -medewerkers: ons intranet